O náS

Kvalitný a odborný servis gastro zariadení.

Ako to začalo

História firmy začala v roku 2012, keď sme sa rozhodli založiť rýdzo servisnú firmu GASTROSERVIS plus. Odvtedy sme vykonali vyše 15.000 servisných zásahov a zúčastnili sa rôznych školení. Náš servis si získal dôveru zákazníkov na základe kvalitne odvedených opráv. My sme získali cenné informácie o spoľahlivosti zariadení.

Teraz sme sa rozhodli nadobudnuté skúsenosti zúročiť aj v predaji gastronomickej technológie a založiť GASTROPREDAJ plus. S cieľom ponúknuť Vám to najlepšie, hlavne konvektomaty a umývačky riadu. Spolupracujeme s poprednými výrobcami.

Povedali o nás:

S firmou GASTROPREDAJ plus sme veľmi spokojní. Služby ktoré poskytujú sú na vysokej úrovni, výborná komunikácia a dohoda, veľmi krátke a rýchle vybavenie požiadaviek, či odborné poradenstvo pri kúpe nových zariadení. Ďakujem pekne a môžem iba vrelo odporučiť. Len tak ďalej chlapci

Tomáš Zapletal

Šéfkuchár, TOWERS | steak&salad

So službami sme boli vždy spokojní. Malé či veľké opravy gastro zariadení páni vždy dotiahli ochotne do konca. Pre mňa osobne je dôležitý čas, flexibilita a komunikácia a to nebol nikdy problém.
Kristián Balogh

F&B Manager, RED OAK Golf Club

S firmou GASTROPREDAJ plus riešime servis našich zariadení u nás na prevádzke už veľmi dlho. Ochota a rýchlosť s akou vedia vždy zareagovať je najlepšia v širokom okolí. Zariadenia ktoré prejdú ich rukami fungujú na sto percent. Za nás maximálna spokojnosť a určite s našou prevádzkou vždy stála spolupráca do budúcna. Ďakujeme a prajeme veľa ďalších spokojných zákazníkov.
Matúš Remenár

Šéfkuchár a prevádzkar, Reštaurácia Pálenica Jelšovce