BAZÁR

Druhá šanca pre gastro zariadenia

Z času na čas sa aj tie najlepšie gastro zariadenia opotrebujú a potrebujú vymeniť. To ale neznamená, že sú hneď na vyhodenie! Mnohé z nich sa dajú s trochou úsilia a odborných znalostí znovu uviesť do prevádzky a poslúžiť ešte mnoho rokov.

Práve preto vám ponúkame široký výber zánovných gastro zariadení, ktoré prešli dôkladnou dielenskou kontrolou. To znamená, že:

  • Vymenili sme všetky opotrebované diely, ktoré by sa v blízkej dobe mohli pokaziť.
  • Zariadenia sme odvápnili a vyčistili, aby boli hygienicky nezávadné.
  • Nastavili sme ich a pripravili na ďalšiu prevádzku, takže ich môžete ihneď začať používať.

Vďaka nášmu širokému výberu si u nás každý nájde to pravé pre seba. Či už hľadáte profesionálnu kuchynskú techniku, chladničky a mrazničky, umývačky riadu alebo iné gastro zariadenia, u nás zaručene nájdete to, čo potrebujete.

Prečo si vybrať zánovné gastro zariadenie?

  • Ušetríte peniaze – Zánovné zariadenia sú oveľa lacnejšie ako nové, a pritom vám dokážu ponúknuť rovnakú úroveň funkčnosti a spoľahlivosti.
  • Pomáhate životnému prostrediu – Kúpou zánovného zariadenia prispievate k zníženiu produkcie odpadu a šetríte cenné prírodné zdroje.
  • Získate zariadenie v perfektnom stave – Vďaka dielenskej kontrole si môžete byť istí, že zariadenie je v perfektnom technickom stave a bude vám bezproblémovo fungovať mnoho rokov.

Neváhajte nás kontaktovať!

Ak máte záujem o kúpu zánovného gastro zariadenia, neváhajte nás kontaktovať. Pošlite nám svoj dopyt a my sa pre vás pokúsime nájsť to najvhodnejšie zariadenie.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dopyt:

14 + 6 =